Podziel się z innymi:
2018-08-13
1

Nie pomogło 500+ – za 25 lat będzie o 2,8 mln Polaków mniej

Źródło/Autor: PAP

W ciągu ok. 25 lat liczba ludności Polski zmniejszy się o ok. 2,8 mln osób, a Polska wkroczyła w fazę kryzysu demograficznego – podał GUS w analizie sytuacji demograficznej Polski.

Nie pomogło 500+  –  za 25 lat będzie o 2,8 mln Polaków mniej
Zobacz dalszy ciąg: Zaloguj się i przeczytaj pełną treść artykułu
Zarejestruj się

Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się bezpłatnie i otrzymaj dostęp do:

  • niekomercyjnego biuletynu informacyjnego Goniec Medyczny. Trzy razy w tygodniu otrzymasz przegląd najbardziej interesujących informacji ze świata medycyny i farmacji,
  • pełnych tekstów artykułów z wybranych polskich i zagranicznych czasopism naukowych,
  • aktualnego kalendarza zjazdów, konferencji, szkoleń i innych wydarzeń medycznych.

Zarejestruj się

Przeczytaj także:
Rzecznik Praw Pacjenta: Pacjenci musza mieć realną możliwość dodzwonienia się do przychodni POZ
08.10.2025
2
Przychodnie podstawowej opieki zdrowotnej mające umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia muszą zapewnić pacjentom realną możliwość kontaktu telefonicznego z rejestracją - przypomniał Rzecznik Praw Pacjenta, powołując się na wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego.
08.10.2025
2
Lekarze, pielęgniarki i położne z POZ będą się uczyć rozpoznawać krzywdzone dzieci
17.07.2025
Lekarze, pielęgniarki i położne podstawowej opieki zdrowotnej będą się uczyć rozpoznawać krzywdzone dzieci i jak skutecznie reagować na przemoc – zakłada porozumienie Narodowego Funduszu Zdrowia z Fundacją Dajemy Dzieciom Siłę.
17.07.2025
Białystok/ Mieszkańcy mogą korzystać z bezpłatnej rehabilitacji
24.06.2025
Od wtorku mieszkańcy Białegostoku będą mogli się zapisywać na bezpłatne zabiegi rehabilitacyjne w ramach programu finansowanego z budżetu miasta. Łącznie w 2025 r. miasto wyda na ten cel 450 tys. zł.
 

Pytania i odpowiedzi